LULI MOBILERI Divani & Salotti

069 40 01 303

KOLLTUQE DHE KENDE ME POROSI

 

KESHILLIMI FALAS -TRANSPORTI FALAS - +355 69 400 1303

 

Luli mobileri, eshte nje firme private, me staf te kualifikuar per prodhimin individual te kolltuqeve dhe divaneve me porosi, sipas permasave qe pershtaten ne ambjentin tuaj.

 Ajo qe na vecon nga te tjeret eshte cilesia e larte e materialeve qe perdorim, cilesia ne realizimin e produktit, korrektesia ne afate.

Ne jemi prodhues jo tregtare dhe kemi modelet tona te kolltuqeve, kendeve, krevateve etj.

Nese klienti kerkon nje  produkt qe nuk eshte nga modelet tona mjafton qe te na e sjelli  modelin nga ndonje katalog apo internet dhe ne realizojme ate.

Ne vijme personalisht ne ambjentitn tuaj, pa asnje pagese shtese, bejme matjet e sakta, ju zgjidhni modelin  dhe ngjyren e materialit qe deshironi te perdorni.      Ne baze te modelit, permasave dhe llojit te copes ne percaktojme nje cmim per produktin qe keni zgjedhur.

 

  

 

S'ka me kolltuqe qe nuk i pershtaten "cepave" , "harqeve" apo parametrave te dhomave tuaja, cdo gje behet vetem sipas permasave te ambjentit  tuaj.

Ju mund te na kontaktoni ne cdo kohe ne :

+355 69 40 0 1 303

Ju mirepresim edhe ne ekspoziten tone per te pare nga afer cilesine e punes .

 Share on Facebook

free counters

 


VIZITORE

LULI MOBILERI


KLIKONI NE CDO FAQE DHE LEXONI ME VEMENDJE.ME NE JU DO TE NGELENI TE KENAQUR DHE DO TE PROVONI REHATINE NE SHTEPI APO BIZNESIN TUAJ. MOS NGURONI SILLNI CDO LLOJ MODELI QE PREFERONI DHE NE E REALIZOJME ATE ME PERMASAT E AMBJENTIT TUAJ,KESHILLIMI FALAS -TRANSPORTI FALAS

Telefononi me SKYPE

My status